Çalışma Saatlerimiz: 09.30 - 19.00
Kalıcı Makyaj Nedir ?

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle mikropigmentasyon uygulaması, mikro steril ve tek kullanımlık iğnelerle, doğal mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına yerleştirilmesidir. Alerjik olmayan renkler özellikle yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup renk ve koku maddesi içermezler..

Randevu Telefon

(0224) 223 23 41 - 24

Randevu Formu

Form İçin Tıklayın

spa_treatments
Kalıcı makyaj uygulamaları nelerdir?

Dudak, kaş ve göz çevresine uygulanan birkaç seanslık kalıcı makyaj sonrasında hoşlanacağınız bir görüntüye kavuşmanız mümkün. Leke giderme, boşluk doldurma, kontür düzeltme gibi kusur giderici özellikleri olduğu gibi makyaj amaçlı da uygulanmaktadır. Kesinlikle bir doktor, dermatalog ya da uzman estetisyen tarafından yapılmalıdır. Ufak tefek kusurlardan kurtulmak ya da zaman kazanmak amacıyla bu yöntem çok yararlıdır. Çalışan bayanlar, sporcular, lens kullananlar, elleri titreyenler, seyrek kaş ve kirpiğe sahip olanlar, kemoterapi tedavisi görenler, yüzünde asimetri bulunanlar daha çok bu uygulamaya rağbet etmektedirler.
Bitkilerden elde edilmiş doğal boyalarla yapıldığı için alerjik reaksiyona neden olmazlar. Tek seferlik iğne ile uygulanır. Gereken hijyen sağlanırsa hiçbir problem yaşanmaz ama kullanılan diğer cihazların da temizliğine özen gösterilmelidir. genellikle 2 seans olarak yapılır. 1.seansta çizgi ve hat belirleme; 2.seansta ise renklendirme işlemi uygulanmaktadır. Yaklaşık 2-3 saatlik bir sürede işlem tamamlanır.

spa_bed